Föregångare inom smutshantering.

Rengöring av värmeöverföringsytor är ett viktigt steg mot kostnadseffektiv energiproduktion. Låt oss hjälpa dig.

Välj oss

Vi hjälper våra kunder att se fördelarna med rena värmeöverföringsytor som en viktig faktor för att upprätthålla en lönsam verksamhet.

 

 

6 + 10 =

Kontakt

Juuso Laitomaa

COO

+358 45 899 4531

juuso.laitomaa@cleansteel.fi

 

Eemeli Oksanen

Försäljningschef

+358 45 328 7611

eemeli.oksanen@cleansteel.fi

 

Moona Lanne

HR-chef

+358 44 0811495

moona.lanne@cleansteel.fi

 

Vesa Railamaa

Försäljningsdirektör

+358 40 5473916

vesa.railamaa@cleansteel.fi

 

Saku Liuksia

Försäljningschef (Spanien och Portugal)

+358 40 568 0533

saku.liuksia@cleansteel.com

 

Mick Moran

Kommersiell direktör i Storbritannien

+447 80 388 5535

mick.moran@cleansteel.com

 

Janne Laitomaa

Verkställande direktör

+358 50 408 9498

janne.laitomaa@cleansteel.fi

 

Mats Bergdahl

Seniorrådgivare (Sverige)

+46 706 390 273

mats.bergdahl@cleansteel.com

 

PROJEKTLEDARE

Juuso Koivu

Projektledare

+358 40 577 9403

juuso.koivu@cleansteel.fi

 

Veikka Nurmi

Projektledare

+358 40 938 8009

veikka.nurmi@cleansteel.fi

 

Vesa Railamaa

Vesa är en energisk sälj- och marknadsföringsexpert som gillar att se saker ur kundens perspektiv. En frispråkig och effektiv arbetare som inte bara är en utmärkt säljare utan som också kan omvandla kontakter till kundrelationer, som föreslår och motiverar nya idéer och är angelägen om att dela Clean Steel med hela världen. På fritiden tycker han om att sporta och lyssna på ljudböcker.

Janne Laitomaa

Janne är expert på projektledning och industriellt underhåll som anammar kontinuerlig utveckling och som tror på att även de mest funktionella processerna kan förbättras. Han är diplomatisk och omtänksam men rak på sak när det behövs. Efter kontorstid jobbar Janne som ”logistikchef” som samordnar sina barns hobbyer och lägger tid på att göra marklyft för att hålla sin långa fysik i form.

Juuso Laitomaa

Juuso är mer sannolikt att hitta på våra projektsajter än på kontoret. Han gillar att föregå med gott exempel och är alltid redo att smutsa ner händerna och greppa tag i en sandblästrare när det behövs. Trots sin ringa ålder har han lång erfarenhet av pannrengöring och smutshantering. På fritiden spenderar han gärna tid vid sommarstugan och fiskar.

Vesa Railamaa

Vesa är en energisk sälj- och marknadsföringsexpert som gillar att se saker ur kundens perspektiv. En frispråkig och effektiv arbetare som inte bara är en utmärkt säljare utan som också kan omvandla kontakter till kundrelationer, som föreslår och motiverar nya idéer och är angelägen om att dela Clean Steel med hela världen. På fritiden tycker han om att sporta och lyssna på ljudböcker.

Janne Laitomaa

Janne är expert på projektledning och industriellt underhåll som anammar kontinuerlig utveckling och som tror på att även de mest funktionella processerna kan förbättras. Han är diplomatisk och omtänksam men rak på sak när det behövs. Efter kontorstid jobbar Janne som ”logistikchef” som samordnar sina barns hobbyer och lägger tid på att göra marklyft för att hålla sin långa fysik i form.

Juuso Laitomaa

Juuso är mer sannolikt att hitta på våra projektsajter än på kontoret. Han gillar att föregå med gott exempel och är alltid redo att smutsa ner händerna och greppa tag i en sandblästrare när det behövs. Trots sin ringa ålder har han lång erfarenhet av pannrengöring och smutshantering. På fritiden spenderar han gärna tid vid sommarstugan och fiskar.

Fakturering

Clean Steel Pori Oy
Hevoshaankatu 9b
28100 Pori
FINLAND

info@cleansteel.fi
+358 10 526 2053

Faktureringsadress: Clean Steel Pori Oy
E-fakturaadress (OVT-kod): 003724140278
Kod för vidarebefordran: 003723327487 (Apix Messaging Oy)